Rozvoz pizzy zdarma

Podmínky rozvozu

Pizzu z pizzerie Pizza Express si můžete objednat telefonem nebo pomocí naší on-line aplikace. Pro maximální spokojenost našich zákazníků rozvážíme pizzu a nápoje třemi automobily, čímž maximálně zkracujeme dobu dodávky objednaného produktu.

  • Rozvoz do lokalit se řídí orientační mapkou, vzdáleností definovanou aplikací Dáme Jídlo a M-Pizza. Dále tarifními příplatky a individuální dohodou na provozovně. Nápoje a zmrzlinu, rozvážíme pouze k pizze.
  • Do limitu pro celkovou hodnotu objednávky na rozvoz zdarma, se započítávají nápoje, obaly a jiný doplňkový sortiment.
  • V okamžiku přijetí objednávky pomocí on-line systému M-PIZZA, nebo Dáme Jídlo, bude zákazník neprodleně kontaktován s informací o přijetí objednávky a potvrzení přibližného času dovážky. Čas dovozu od objednání je 60-120min., podle vzdálenosti a vytíženosti provozovny.
  • Příjem objednávek na rozvoz je možný do 20.30 hod. Z důvodů nepředvídatelných okolností, zejména plné vytíženosti provozů, si provozovatel pizzerie vyhrazuje právo objednávku odmítnout - zrušit. O této skutečnosti, bude zákazník vždy informován.

Mapa rozvozu


Minimální objednávka pro rozvoz zdarma a minimální hodnota objednávky rozvozu :

tarifní pásmo: podmínky:

I.

Do 4 km od provozovny, objednávka v celkové hodnotě nad 250,- Kč, v opačném případě bude přiúčtován příplatek za dovoz ve výši 50,- Kč a doúčtována cena do minimální hodnoty objednávky na rozvoz 200,- Kč.

II.

Do 8 km od provozovny, objednávka v celkové hodnotě nad 500,- Kč, v opačném případě bude přiúčtován příplatek za dovoz ve výši 100,- Kč a doúčtována cena do minimální hodnoty objednávky na rozvoz 400,- Kč.

III.

Do 12 km od provozovny, objednávka v celkové hodnotě nad 1000,- Kč, v opačném případě bude přiúčtován příplatek za dovoz ve výši 150,- Kč a doúčtována cena do minimální hodnoty objednávky na rozvoz 500,- Kč.

IV.

Do 20 km od provozovny, objednávka v celkové hodnotě nad 1000,- Kč, v opačném případě bude přiúčtován příplatek za dovoz ve výši 200,- Kč a doúčtována cena do minimální hodnoty objednávky na rozvoz 800,- Kč.